O nás

Jsme Slavia partner – česká společnost, která zprostředkovává pojišťovací služby a spotřebitelské úvěry.

Na trhu působíme od roku 2016, a i přesto Vám můžeme nabídnou stabilitu a tradici. Jsme totiž 100 % dceřinou společností Slavia pojišťovny a.s., patřící do české finanční skupiny SPGroup.

Propojujeme tak svěží, flexibilní obchodní model a již osvědčené principy silné značky. Díky stabilitě naší mateřské společnosti zaručujeme svým spolupracovníkům exkluzivní podmínky a postavení na finančním trhu. Klientům tak můžeme nabízet opravdu výhodné a kvalitní produkty.

Jak v pracovním kolektivu Slavia partner, tak ve vztahu k našim klientům je pro nás nejdůležitější respekt k ostatním lidem i k prostředí kolem nás. Chováme se zodpovědně vůči společnosti, vždy zachováváme profesionální přístup.

Pokaždé se vám budeme snažit pomoci, jak jen bude v našich silách. Právě proto pracujeme v úzkém kontaktu s kolegy, abychom co nejsnáze našli tu nejlepší cestu k dosažení cíle.

My našim klientům rozumíme. Se stejným porozuměním přistupujeme i k obchodním partnerům i všem dalším zainteresovaným stranám.

Naše společnost má pevný základ a jasně definovaná pravidla. Díky tomu nabízíme kvalitní služby zprostředkované i těmi nejvíce renomovanými poskytovateli.

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na info@slaviapartner.cz

Informace o přístupu k udržitelnosti v oblasti finančních služeb zde.

Chci pracovat pro Slavia partner >

Chci domluvit schůzku se Slavia partnerem >

Copyright 2024 - Slavia partner s. r. o. | Nastavení cookies
Vytvořil